• وبلاگ : ✿ بانــــوي مطيعــه ✿
 • يادداشت : من يک زن هستم
 • نظرات : 1 خصوصي ، 4 عمومي
 • آموزش پیرایش مردانه اورجینال

  نام:
  ايميل:
  سايت:
     
  متن پيام :
  حداکثر 2000 حرف
  كد امنيتي:
    
    
   
  + حواس پرت 
  اون مال قديما بود که از دامن زن مرد به معراج ميرفت

  الان هيچ زني دامن نميپوشد

  لاجرم مردي هم به معراج نميرود

  پايدار باشيد
  + روشنفکر 
  جناب يار سلام عليکم.
  منظور شما از روشنفکرهايي که گفتيد من که نبودم؟
  گفتم 1 اعتراضي بکنم تا براي کساني که نظر شما رو مي خونن و اسم منو مي بينن، 1 وقت سوء تفاهم نشه!

  البته به عقيده من خانمهاي بزرگواري که رضاي خدا رو به رضاي نفس ترجيح ميدن، زياد هستن. ولي چون بي ادعا هستن، ديده نميشن و فقط هاي و هوي کساني که به قول شما سرکش هستن شنيده ميشه!
  فضاي مجازي هم که 1 فضاي پوشاليه و اينکه چند نفر با هويت مجهول بيان و شناسه هاي متنوع بسازن و هاي و هوي کنن، اعتباري نداره! علي اي حال افزوني روز به روز خانمهايي که با حفظ جايگاه خودشون قداست جنسيتشون رو حفظ مي کنن رو آرزو مي کنم.
  + يار 
  سلام و خداقوت.اول که اسم وبلاگ رو ديدم برام جالب اومد ببينم اين مطيعه به چي برميگرده.برام جالبه که توي اين دوران که همه درگير روشنفکرنمايي اند و سرکشي را افتخار ميدانند.ي نفر هم هست بااين عقيده که به مطيع بودنش افتخار کنه.البته معلومه که تازه وبلاگ رو بدين و تا شاخ و برگ اين عقيدتون به رشته تحرير بياد زمان ميبره.براتون آرزوي موفقيت ميکنم.و منتظر توضيحات بيشترتون و اينکه با چه استدلالي اين رو سند افتخار مي دونيد هستم.تا انشاله استفاده کنن همه
  + روشنفکر 
  سلام عليکم.
  بسيار عاليه؛ مأجور باشيد.
  لازمه بگم:
  در ظاهر اين زن هست که به مرد ميگه چشم؛ اما در واقع مرد به زن ميگه چشم. چون زن با چشم گفتنش چنان جاذبه اي تو چشم مرد پيدا مي کنه که مرد سر از پا ناشناخته به دنبال تأمين خواسته زن مي دوه.
  به تعبير روانشناسها زن مطيع فرمانرواي قلبه شوهره.